Uitslagen per categorie Vooroeverloop



Uitslagen globaal | Uitslag per team
Mannen, 5 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Klaas Reedijk Heiloo 468 00:17:16
2 Alexander Beemsterboer Zwaag 404 00:19:10
3 Wiebe Pieter Mulder Oostzaan 564 00:19:25
4 Michael Rice Amsterdam Zuidoost 434 00:20:18
5 Reinier van Bockxmeer Zwaag 441 00:20:21
6 Joeri Cornelisz Enkhuizen 380 00:21:45
7 Leon Heijman Zaandam 595 00:22:14
8 Finn Wybenga Hoorn Nh 435 00:22:14
9 Kees Bijvoet Wognum 137 00:22:17
10 Tjerk heijman Zaandam 594 00:22:35
11 Sander van den Ouden Hauwert 13 00:22:44
12 Sven de Haas Grootebroek 470 00:22:47
13 Koos van der Jagt Andijk 525 00:23:01
14 Twan Appelo Enkhuizen 312 00:23:16
15 Nico van Langen Andijk 17 00:23:35
16 Mike van Veen Wieringerwerf 403 00:23:44
17 Robin de Vries Venhuizen 537 00:23:44
18 Abdelkarim Rabih-Senhaji Amsterdam 344 00:25:08
19 Rem Boon Zwaagdijk-Oost 379 00:25:10
20 BJ Roffel Amsterdam 315 00:27:41
21 Fabian Koelemeijer Zwaag 254 00:30:05
22 Manos Domazakis Enkhuizen 292 00:30:21
23 Frank Musman Hoogkarspel 122 00:31:15
24 Iben Hollander Purmerend 183 00:31:27
25 Thijs Hollander Purmerend 184 00:31:27
26 Mathijs Ruiter Wervershoof 410 00:31:54
27 Maurice Ruijter Wervershoof 412 00:31:56
28 Joop Keetman 589 00:32:13
29 Paul Abelen Medemblik 574 00:33:16
30 Cor de Jong Andijk 200 00:33:22
31 Niels de Groot Amsterdam 213 00:33:53
32 Bart de Groot Andijk 221 00:34:32
33 Willem Boerakker Enkhuizen 87 00:36:41
34 Willem van der Zel Enkhuizen 369 00:37:22
35 Johannes Zeeman Zwaag 503 00:46:49
Vrouwen, 5 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Nina de Winter Oude Niedorp 556 00:18:34
2 Eveline Jonkers Schagen 146 00:23:02
3 Amber Hoffer-Regts Opperdoes 120 00:23:03
4 Paulien Zwart Wervershoof 504 00:23:16
5 Floor Kooiman Andijk 233 00:24:30
6 Jacobien Carstens Amsterdam Zuidoost 433 00:25:09
7 Martine Appelo Enkhuizen 311 00:26:09
8 Tara de Greeuw Zwaag 543 00:26:27
9 Yvonne Kamper Andijk 313 00:26:55
10 Melissa Buis Wervershoof 166 00:28:02
11 Janneke Van Bockxmeer Zwaag 444 00:28:08
12 Daphne Kramer Anna Paulowna 340 00:28:13
13 Marit Krijnen Heerhugowaard 355 00:28:19
14 Marit de Kroon Andijk 232 00:28:26
15 Renske Westveer Julianadorp 331 00:28:28
16 Susanne Talen Medemblik 473 00:28:33
17 Carolien Karsten Wervershoof 478 00:29:37
18 Ellen van den Hoogen Grootebroek 33 00:29:46
19 Sanne Vijselaar Wervershoof 188 00:29:52
20 Petra Groot Hoorn Nh 474 00:30:00
21 Kirsten Vestering Oosterblokker 475 00:30:00
22 Paulien Schenkel Medemblik 81 00:30:05
23 Miriam Zandstra Enkhuizen 280 00:30:26
24 Marlies den Boer Wognum 175 00:30:28
25 Chara Schoina Enkhuizen 293 00:30:34
26 Andrea van Langen Andijk 18 00:30:34
27 Laura den Uijl Wieringerwaard 521 00:30:46
28 Marlies Brommer Breezand 527 00:31:17
29 Justyna hetsen Wervershoof 356 00:31:20
30 Sandra Bouhuis Bovenkarspel 513 00:31:30
31 Karen Sijtsma Slootdorp 584 00:31:44
32 Yvonne Popkema Slootdorp 585 00:31:44
33 Marjolein Broersen Grootebroek 512 00:31:56
34 Jantine Langeveld Enkhuizen 285 00:31:59
35 Annemiek Wiersma Medemblik 173 00:32:05
36 Emma Beemsterboer De Goorn 397 00:32:15
37 Johanna Abbekerk Andijk 54 00:32:23
38 Mirjam Bot Blokker 43 00:32:32
39 Suzan Neefjes Blomsma Blokker 44 00:32:32
40 Jennie Mettivier Meijer Hoorn Nh 40 00:32:34
41 Sandra Breen Wognum 382 00:33:05
42 Claudia Zomerdijk Wieringerwerf 495 00:33:05
43 Mirjam van Heusden Wieringerwerf 498 00:33:19
44 Cornelia Reinstra Medemblik 96 00:34:05
45 Marion Brakeboer Medemblik 97 00:34:05
46 Bianca Laan Grootebroek 303 00:34:14
47 Saskia van Dalen Hoorn Nh 402 00:34:18
48 Jitty Kroezen Medemblik 436 00:34:18
49 Wieteke Toepoel Zwaag 256 00:34:20
50 Willemijn Idema Medemblik 528 00:34:24
51 Carmel Domburg Bovenkarspel 121 00:34:40
52 Ellen van der Ploeg 't Zand Nh 520 00:34:54
53 Theresia Voors Bovenkarspel 4 00:35:06
54 Martine Buijsman Lutjebroek 338 00:35:34
55 Nathalie van der Meer Enkhuizen 277 00:36:04
56 Nelleke Glorie Grootebroek 339 00:36:20
57 Lilian van Arkel Andijk 58 00:36:35
58 Bianca petersen Grootebroek 86 00:36:41
59 Rianne Scheerman Andijk 193 00:37:03
60 Linda Haring-Out Bovenkarspel 195 00:37:03
61 Wil Heemskerk Anna Paulowna 524 00:37:22
62 Sabine Timmer Middenmeer 363 00:37:34
63 Nancy Carels-Koorn Amsterdam 531 00:39:00
64 Anita Wagemaker Enkhuizen 284 00:40:37
65 Brenda Opzitter Medemblik 41 00:40:38
66 Janine van Emden Bovenkarspel 118 00:41:13
67 Noor van Nugteren Schagen 36 00:47:30
Mannen tot 40, 10 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Dyan Hendriks Enkhuizen 287 00:37:47
2 Remmert Dekker Haarlem 323 00:39:03
3 Marco Bot Bovenkarspel 69 00:40:12
4 Bart de Haas Bovenkarspel 187 00:41:36
5 Rens Nooter Enkhuizen 489 00:41:42
6 David Pennekamp De Goorn 519 00:43:03
7 Niels Bultink Rotterdam 38 00:43:08
8 Menno van Ewijk Enkhuizen 536 00:43:51
9 Mark Boots Enkhuizen 286 00:44:33
10 Arno Buiten Den Oever 218 00:44:38
11 Maurice Groot Bovenkarspel 491 00:46:14
12 Martin Barros Enkhuizen 425 00:46:22
13 Wouter Meijerink Grootebroek 447 00:46:28
14 Richard Maijers Hoorn Nh 510 00:46:49
15 Paul de Boorder Zwaag 415 00:47:02
16 Rick Groenewoud Zwaag 258 00:47:28
17 Erwin Groot Zwaag 267 00:47:39
18 Menno de Wit Zwaag 176 00:48:02
19 Robin Velthuis Medemblik 567 00:48:32
20 Kasper Blommestijn Zwaag 322 00:48:49
21 Dennis Poot Hoogkarspel 164 00:49:06
22 Rindert Dudink Medemblik 153 00:50:56
23 Rob Vriend Zwaag 266 00:51:05
24 Hans Kelling Hoogkarspel 515 00:51:19
25 Niels Duijvis Zwaag 414 00:51:22
26 Martijn Ooijevaar Zwaag 198 00:51:43
27 Ramon Klanke Bovenkarspel 151 00:52:01
28 Klaas Snaas Hoorn Nh 483 00:52:50
29 Hil Pronk Warmenhuizen 440 00:53:57
30 Bart Blommestijn Enkhuizen 278 00:54:30
31 Jef Brusche Zwaag 199 00:56:09
32 Damian Marcin Skiba Andijk 442 00:56:38
33 Jonas Verdonschot Wervershoof 147 00:57:12
34 Tijmen Welling Zwaag 457 00:57:14
35 Wim Sol Slootdorp 237 00:57:24
36 Niek Barten Wieringerwerf 239 00:57:24
37 Kevin Weel Onderdijk 602 00:57:43
38 Robert-Jan Kristel Fijnaart 74 00:57:52
39 Joost Kastelein Enkhuizen 283 00:58:25
40 Coen van der Kolk Hoorn Nh 47 00:58:57
41 Hielke Karsten Wervershoof 575 00:59:11
42 Evert Smit Zwaag 265 00:59:12
43 Marc Nijman Grootebroek 428 00:59:14
44 Wouter Lettinga Slootdorp 238 00:59:34
45 Jose Martinez Carcamo Enkhuizen 295 01:00:04
46 Peter hoffer Venhuizen 373 01:00:09
47 Bart Balder Oudkarspel 393 01:00:51
48 Stan Haakman Medemblik 156 01:01:49
49 Bas van Hoewijk Enkhuizen 288 01:03:15
Mannen 40 plus, 10 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Gertjan Klumpenhouwer Enkhuizen 509 00:41:54
2 Hans Klopper Opperdoes 396 00:43:43
3 Jargo Grooteman Wervershoof 557 00:43:48
4 Frank Visser Grootebroek 364 00:43:52
5 Dennis Kuin Alkmaar 529 00:44:17
6 Hans Veldhorst Hoorn Nh 484 00:44:27
7 Edward Kerckhaert Zwaag 257 00:46:17
8 Ronald Etten Wieringerwerf 134 00:46:35
9 Frank van der Meulen Hoorn Nh 511 00:46:53
10 Coos Schouten Zwaag 269 00:46:54
11 Frank Boon Venhuizen 554 00:47:04
12 Erik van der Schee Schoorl 497 00:48:01
13 Jacco Beers Zwaag 253 00:48:14
14 Robin Gravestijn IJsselstein Ut 547 00:48:22
15 Ronald Deen Wervershoof 477 00:48:34
16 Hans van Drunen Medemblik 103 00:48:46
17 Pascal den Hartog Zwaag 259 00:49:01
18 Kees Hauwert Wervershoof 516 00:49:05
19 Wim Zwaan Medemblik 476 00:49:18
20 Caro Degeling Enkhuizen 279 00:50:06
21 Andries Domburg Enkhuizen 104 00:50:19
22 Gerrit Jan van der Leek Andijk 586 00:50:39
23 Enteny Klarenbeek De Goorn 160 00:51:00
24 Rob de Groot Alkmaar 530 00:51:32
25 Serge ter Hall Koog aan de Zaan 413 00:51:56
26 Rene Thijssen Kwadijk 549 00:52:14
27 Jan Bakker Wervershoof 240 00:53:03
28 RuuRd Boomstra Den Helder 80 00:53:13
29 Michael Deen Twisk 368 00:53:42
30 Ruben van Schaik Zwaag 263 00:54:10
31 Carlo Bot Andijk 572 00:54:33
32 Johan van Slot Grootebroek 141 00:55:02
33 Thaam Wijnker Westwoud 226 00:55:29
34 Peter Boekweit Westwoud 227 00:55:29
35 Dirk van Meegedenburg Westwoud 229 00:55:29
36 Arnold blom Warmenhuizen 361 00:55:51
37 Michael Scherpenzeel Grootebroek 419 00:55:51
38 Arjen Oosterman Bussum 142 00:56:00
39 Edwin Bonnema Bovenkarspel 573 00:57:01
40 Jan Boos Bovenkarspel 191 00:57:12
41 Gertjan Mazee Hoogkarspel 350 00:57:22
42 Jan Pronk Schagen 384 00:57:38
43 Ronald Bruyninx Middenmeer 386 00:57:38
44 Peter Weel Zwaag 264 00:57:43
45 Ronald Kristel Wervershoof 502 00:57:52
46 Ruud Groen Enkhuizen 381 00:58:40
47 Jan Meester Zwaag 371 00:58:41
48 Charles Rijkmans Enkhuizen 95 00:58:45
49 Ad Steltenpool Wognum 88 00:58:47
50 Ron Besamusca Montfoort 604 00:58:57
51 Willem Vlam Almere 405 00:59:12
52 Frank Gijzen Hoogkarspel 365 00:59:21
53 Michiel ten Hacken Amsterdam 148 00:59:37
54 Ger Verhoeven Schagen 383 00:59:53
55 Otto wijma Muiden 526 01:00:15
56 Rick Bruijn Hoorn Nh 570 01:01:24
57 Jeroen Jacobs Hoorn Nh 588 01:01:34
58 Gerard Kruiver Westwoud 228 01:01:45
59 Eduwalt Berghuis Medemblik 204 01:02:19
60 Gerrit Besseling Hoogkarspel 56 01:03:14
61 Ruud horn Almere 30 01:05:07
62 Arie Wijbenga Enkhuizen 112 01:05:50
63 Peter Out Heemskerk 533 01:06:10
64 Rob Knol Wervershoof 61 01:06:12
65 Simon Peerdeman Enkhuizen 463 01:08:52
66 Marco Ruiter Zwaag 262 01:10:36
67 Jaap Brouwer Hoorn Nh 108 01:11:33
68 Ferdinand de Wildt Hoogwoud 601 01:12:10
69 Kees Barleeus De Weere 250 01:12:43
Vrouwen tot 40, 10 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Lisanne Langerijs Schoninghsdorf 578 00:40:49
2 Maaike Vriend Hoorn Nh 546 00:46:43
3 Lia Evers Zwaag 320 00:47:53
4 Marleen Domburg Wageningen 109 00:50:00
5 Karin Wilterdink Enkhuizen 162 00:52:24
6 Claske Vos Amsterdam 337 00:52:38
7 Fenna Kaagman Enkhuizen 296 00:53:13
8 Renske Bas Julianadorp 321 00:53:26
9 Lisette Mol Enkhuizen 290 00:54:19
10 Shanien de Wit Grootebroek 592 00:54:57
11 Ea De Weerd Obdam 587 00:55:02
12 Chloe Prehn-Arnold Enkhuizen 271 00:55:06
13 Nienke Sikkens - Kaagman Bovenkarspel 398 00:55:27
14 Dorien van Diepen Wervershoof 458 00:55:27
15 Lisa Karels Twisk 209 00:55:48
16 Judith Jansen Enkhuizen 291 00:56:27
17 Suzanne Wester Spanbroek 551 00:57:04
18 Gina Brusche Hoorn Nh 181 00:57:35
19 Patty Timmerman Medemblik 11 00:58:25
20 Esther de Vries Venhuizen 416 00:59:22
21 Amber Broer Amstelveen 307 00:59:44
22 Henni Smit Venhuizen 374 01:00:09
23 Marleen Bruin- Bakker Zwaag 261 01:00:10
24 Anne-marie Zwaan Wieringerwerf 62 01:00:12
25 Mandy Wiltjer Enkhuizen 14 01:00:19
26 Michelle Franssen Julianadorp 392 01:01:03
27 Anne-Marije Zwerver Rotterdam 26 01:01:20
28 Julia Cramer Voorschoten 93 01:01:20
29 Running Betty Venhuizen 225 01:01:52
30 Ellis de Wit Hoogkarspel 12 01:01:59
31 Ella Nijman Andijk 430 01:02:17
32 Corinne Klopper Medemblik 203 01:02:19
33 Leonie Nijman Grootebroek 429 01:04:08
34 Lianne van Popering Enkhuizen 299 01:04:21
35 Corry Vertelman Enkhuizen 105 01:04:55
36 Hilda Laan Enkhuizen 465 01:05:50
37 Brenda Hoffer Hoogkarspel 351 01:06:30
38 Beau van Slot Bovenkarspel 163 01:09:02
39 Anja Sterk Enkhuizen 48 01:11:29
40 Saskia Bon Hoogkarspel 247 01:12:43
41 Lonneke Bruyninx Middenmeer 385 01:14:07
Vrouwen 40 plus, 10 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Rita Quist-Kuip Westwoud 561 00:48:44
2 Luiza Mielena Wubben 's-Gravenhage 24 00:48:59
3 Joke van Bruggen Wieringerwaard 494 00:51:08
4 Ayako Groot Zwaag 236 00:53:29
5 Karin Voogt Berkhout 485 00:53:29
6 Wendy Roeland Purmerend 329 00:55:06
7 Carla Zwart Wervershoof 197 00:55:35
8 Paula Mazee Hoogkarspel 349 00:55:37
9 Yvonne Scherpenzeel Grootebroek 418 00:56:21
10 Ria van Gelderen Bovenkarspel 167 00:57:31
11 Jeannette Smit Den Helder 246 00:57:36
12 Charlotte Rood Almere 23 00:57:54
13 Christa Nijholt Hoogwoud 545 00:58:14
14 Astrid koopman Wervershoof 448 00:58:59
15 Simone Bakker Enkhuizen 289 00:59:47
16 Trea Bakker Opperdoes 143 01:00:24
17 Francis Besseling Bovenkarspel 571 01:01:28
18 Monique Blom 't Veld 387 01:01:40
19 Lonneke Licher Enkhuizen 161 01:02:14
20 Maja Schaap Purmerend 550 01:02:47
21 Olga de Vries Hoorn Nh 150 01:03:00
22 Leoni Dijkman Enkhuizen 115 01:04:01
23 Sabine van de Wiel Enkhuizen 424 01:04:04
24 Manette Dijkman Andijk 114 01:05:15
25 Annelies Ettema Hoorn Nh 25 01:05:44
26 Vroon Boos-Jonker Bovenkarspel 190 01:05:46
27 Ryanne Sandstra Enkhuizen 82 01:06:05
28 Karin de Wit Hoogkarspel 352 01:06:30
29 Jolanda Levendig Den Hoorn Texel 50 01:06:40
30 Anja Koppes Grootebroek 517 01:07:20
31 Marijke Wijbenga Enkhuizen 113 01:09:42
32 Carin van Bockxmeer Blokker 102 01:09:59
33 Danièle BUDRY Andijk 89 01:14:22
34 Sandy Kooter Zwaag 260 01:14:33
35 Inge Krijnen Den Hoorn Texel 51 01:14:44
36 Alexandra Hofland Wervershoof 39 01:15:19
Mannen tot 40, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Uwiragiye Ambroise Enkhuizen 297 01:10:55
2 Rob Keuning Hoorn Nh 540 01:23:14
3 Tobias Pennekamp Alkmaar 518 01:24:02
4 Joris de Boer Winkel 180 01:24:55
5 Arjan Coens Enkhuizen 334 01:25:09
6 Ruud Verbrugge Medemblik 32 01:26:15
7 Lennart van Galen Enkhuizen 282 01:27:54
8 Chris Koedooder Haarlem 522 01:28:45
9 Moesy Zemichael Delft 111 01:29:24
10 Nico Langedijk Medemblik 92 01:31:05
11 Niels van der Hoek Winkel 304 01:32:08
12 Reinier Wardenaar Zwaag 420 01:33:10
13 Arjen Schaper Hoogkarspel 133 01:34:07
14 Pascal Sijm Hoorn Nh 123 01:35:03
15 Nick Broerse Assendelft 579 01:36:43
16 Wouter Visser Enkhuizen 274 01:36:54
17 Wessel Oosterman Amsterdam 370 01:38:01
18 Stefan van weerden Zaandam 217 01:38:12
19 Dennis Van der Meij Sijbekarspel 185 01:39:56
20 Bob Jak Heerhugowaard 354 01:40:38
21 Leo Boonen Zaandijk 532 01:40:43
22 Ruud Besseling Hoogkarspel 99 01:42:43
23 Bart Stavenuiter Andijk 548 01:47:06
24 Martien Schrama Enkhuizen 196 01:47:43
25 Tom Neij Medemblik 75 01:49:49
26 Rens Meester Medemblik 91 01:49:49
27 Michael van Mullum Medemblik 443 01:52:10
28 Jeroen Bouwman Medemblik 482 01:52:26
29 Arjan Schouten Wervershoof 426 01:53:23
30 Simeon Bos Utrecht 346 01:54:12
31 Lars de Jong Enkhuizen 298 01:57:24
32 Jean-Paul Beira Beverwijk 399 01:58:43
33 Remco Peerdeman Enkhuizen 464 02:00:27
34 Marco Stet Heerhugowaard 230 02:00:44
35 Cor van vaneveld Lisse 330 02:16:23
Mannen 40 - 50, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Alan Simmonds Barsingerhorn 411 01:32:33
2 Okko de Haas Grootebroek 472 01:33:21
3 Bart Brouwer Opperdoes 52 01:38:49
4 Bart Vossen Wieringerwerf 318 01:39:21
5 Sander Spil Bovenkarspel 94 01:40:24
6 Raymond Karstens Blokker 100 01:41:46
7 Ronald Grooteman Wervershoof 394 01:42:43
8 Jan Eggo Hommes Emmeloord 116 01:43:13
9 Bert Besseling Zwaag 244 01:43:18
10 Niels Visser Hoogkarspel 201 01:43:51
11 Adam Pyta 591 01:48:15
12 Alexander Masata Mannheim 505 01:49:01
13 Edwin Zomerdijk Wieringerwerf 488 01:52:30
14 Robert Schalkwijk Midwoud 496 01:53:05
15 Sebastiaan Krijnsen Medemblik 29 01:53:17
16 Roy Haines Alkmaar 335 01:53:53
17 Ed Ransijn Westwoud 178 01:59:16
18 Sebastiaan Wallert Andijk 27 01:59:26
19 Stephan Ockers Heerhugowaard 581 02:01:59
20 Frank Albrecht Gotha 437 02:04:36
21 Marcel Deen Wervershoof 603 02:12:41
Mannen 50 plus, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Bert Westhoff Oude Niedorp 378 01:31:05
2 Dennis kreetz Oostzaan 471 01:36:05
3 Danny Hajos Den Helder 535 01:37:00
4 Hans Hoogervorst Wervershoof 341 01:40:22
5 Ruud Breed Wognum 376 01:40:26
6 Allard Pliester Sint Maarten 375 01:40:32
7 Ritsert van Draanen Andijk 367 01:42:10
8 Maarten de Wit Amstelveen 342 01:44:20
9 Frans Dekker Heerhugowaard 129 01:44:40
10 Peter Nannings Wognum 372 01:46:18
11 Eric van Weerden Zaandam 216 01:47:42
12 Frank Schuit Hoorn 16 01:48:07
13 Alexander Vlieger Alkmaar 523 01:51:25
14 Mat Pronk Berkhout 128 01:52:14
15 Haaije Bethlehem De Goorn 486 01:52:50
16 Frank van der Kant Bovenkarspel 251 01:55:47
17 Johan ScheffJ Bergen Nh 462 01:56:04
18 Roel Verschoor Den Helder 245 01:56:17
19 Martin de Ruiter Schagen 35 01:57:27
20 Marcel van Schie Purmerend 366 01:59:34
21 Raymond Schloss Amstelveen 138 02:01:12
22 José Beira Assendelft 400 02:06:04
23 Paul Jong Wervershoof 327 02:08:30
24 Rene Broerse Enkhuizen 79 02:08:47
25 Joop Rikkelman Hoorn Nh 49 02:10:09
26 André Stoffer Wormerveer 208 02:17:04
Vrouwen tot 40, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Mieke Bakker Hem 481 01:43:50
2 Renate zomerdijk Zaandam 132 01:44:35
3 Helma Jonker Hoogkarspel 391 01:48:54
4 Marjolijn Spoorenberg Castricum 155 01:50:05
5 Marloes Korver-Waardijk Tolbert 395 01:50:33
6 Irene Deen Bovenkarspel 34 01:51:08
7 Francien kruiswijk Hoorn Nh 202 01:52:40
8 Liesbeth Baas Westwoud 499 01:53:20
9 Hester zomerdijk Castricum 119 01:54:17
10 Kim Walburg Hoorn Nh 117 01:57:59
11 Jacintha van der Meulen Anna Paulowna 308 01:58:32
12 Eveline Gelderman Amsterdam 106 02:00:15
13 Marijke Rittel Wervershoof 566 02:12:40
14 Elsbeth Lakeman Wervershoof 140 02:22:48
Vrouwen 40 - 50, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Judith Zeinstra Enkhuizen 276 01:47:20
2 Eline Lute-Kuin Zuid-Scharwoude 534 01:53:26
3 Jolanda Rozier Hoogkarspel 144 01:53:42
4 Marjolein de Vries Nibbixwoud 131 02:09:17
5 Meta Bakker Schagen 582 02:09:17
6 Monique Helderman Middenmeer 479 02:10:22
7 Petra Rempt Twisk 15 02:12:00
Vrouwen 50 plus, 21.1 kilometer
Positie Naam Woonplaats Startnummer Tijd
1 Ingrid van Weerden Zaandam 212 01:55:04
2 Joke Schoutsen Medemblik 306 02:02:22
3 Tonny Houtenbos 590 02:06:08
4 Gerry Broerse Enkhuizen 78 02:08:45
5 Els Pastoor Lelystad 154 02:09:12
6 Henny Deen-Veenstra Andijk 126 02:10:22
7 Karina van der Vliet Twisk 136 02:10:22
8 Ria visser Medemblik 2 02:17:15
9 Corine Tiben Medemblik 125 02:19:29
10 Jacqueline Louwe-Zijlstra Koog aan de Zaan 90 02:28:49