Uitslagen globaal Vooroeverloop



Uitslag per categorie | Uitslag per team
5 kilometer, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Klaas Reedijk Heiloo 468 Mannen 00:17:16
2 Alexander Beemsterboer Zwaag 404 Mannen 00:19:10
3 Wiebe Pieter Mulder Oostzaan 564 Mannen 00:19:25
4 Michael Rice Amsterdam Zuidoost 434 Mannen 00:20:18
5 Reinier van Bockxmeer Zwaag 441 Mannen 00:20:21
6 Joeri Cornelisz Enkhuizen 380 Mannen 00:21:45
7 Leon Heijman Zaandam 595 Mannen 00:22:14
8 Finn Wybenga Hoorn Nh 435 Mannen 00:22:14
9 Kees Bijvoet Wognum 137 Mannen 00:22:17
10 Tjerk heijman Zaandam 594 Mannen 00:22:35
11 Sander van den Ouden Hauwert 13 Mannen 00:22:44
12 Sven de Haas Grootebroek 470 Mannen 00:22:47
13 Koos van der Jagt Andijk 525 Mannen 00:23:01
14 Twan Appelo Enkhuizen 312 Mannen 00:23:16
15 Nico van Langen Andijk 17 Mannen 00:23:35
16 Mike van Veen Wieringerwerf 403 Mannen 00:23:44
17 Robin de Vries Venhuizen 537 Mannen 00:23:44
18 Abdelkarim Rabih-Senhaji Amsterdam 344 Mannen 00:25:08
19 Rem Boon Zwaagdijk-Oost 379 Mannen 00:25:10
20 BJ Roffel Amsterdam 315 Mannen 00:27:41
21 Fabian Koelemeijer Zwaag 254 Mannen 00:30:05
22 Manos Domazakis Enkhuizen 292 Mannen 00:30:21
23 Frank Musman Hoogkarspel 122 Mannen 00:31:15
24 Iben Hollander Purmerend 183 Mannen 00:31:27
25 Thijs Hollander Purmerend 184 Mannen 00:31:27
26 Mathijs Ruiter Wervershoof 410 Mannen 00:31:54
27 Maurice Ruijter Wervershoof 412 Mannen 00:31:56
28 Joop Keetman 589 Mannen 00:32:13
29 Paul Abelen Medemblik 574 Mannen 00:33:16
30 Cor de Jong Andijk 200 Mannen 00:33:22
31 Niels de Groot Amsterdam 213 Mannen 00:33:53
32 Bart de Groot Andijk 221 Mannen 00:34:32
33 Willem Boerakker Enkhuizen 87 Mannen 00:36:41
34 Willem van der Zel Enkhuizen 369 Mannen 00:37:22
35 Johannes Zeeman Zwaag 503 Mannen 00:46:49
5 kilometer, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Nina de Winter Oude Niedorp 556 Vrouwen 00:18:34
2 Eveline Jonkers Schagen 146 Vrouwen 00:23:02
3 Amber Hoffer-Regts Opperdoes 120 Vrouwen 00:23:03
4 Paulien Zwart Wervershoof 504 Vrouwen 00:23:16
5 Floor Kooiman Andijk 233 Vrouwen 00:24:30
6 Jacobien Carstens Amsterdam Zuidoost 433 Vrouwen 00:25:09
7 Martine Appelo Enkhuizen 311 Vrouwen 00:26:09
8 Tara de Greeuw Zwaag 543 Vrouwen 00:26:27
9 Yvonne Kamper Andijk 313 Vrouwen 00:26:55
10 Melissa Buis Wervershoof 166 Vrouwen 00:28:02
11 Janneke Van Bockxmeer Zwaag 444 Vrouwen 00:28:08
12 Daphne Kramer Anna Paulowna 340 Vrouwen 00:28:13
13 Marit Krijnen Heerhugowaard 355 Vrouwen 00:28:19
14 Marit de Kroon Andijk 232 Vrouwen 00:28:26
15 Renske Westveer Julianadorp 331 Vrouwen 00:28:28
16 Susanne Talen Medemblik 473 Vrouwen 00:28:33
17 Carolien Karsten Wervershoof 478 Vrouwen 00:29:37
18 Ellen van den Hoogen Grootebroek 33 Vrouwen 00:29:46
19 Sanne Vijselaar Wervershoof 188 Vrouwen 00:29:52
20 Petra Groot Hoorn Nh 474 Vrouwen 00:30:00
21 Kirsten Vestering Oosterblokker 475 Vrouwen 00:30:00
22 Paulien Schenkel Medemblik 81 Vrouwen 00:30:05
23 Miriam Zandstra Enkhuizen 280 Vrouwen 00:30:26
24 Marlies den Boer Wognum 175 Vrouwen 00:30:28
25 Chara Schoina Enkhuizen 293 Vrouwen 00:30:34
26 Andrea van Langen Andijk 18 Vrouwen 00:30:34
27 Laura den Uijl Wieringerwaard 521 Vrouwen 00:30:46
28 Marlies Brommer Breezand 527 Vrouwen 00:31:17
29 Justyna hetsen Wervershoof 356 Vrouwen 00:31:20
30 Sandra Bouhuis Bovenkarspel 513 Vrouwen 00:31:30
31 Karen Sijtsma Slootdorp 584 Vrouwen 00:31:44
32 Yvonne Popkema Slootdorp 585 Vrouwen 00:31:44
33 Marjolein Broersen Grootebroek 512 Vrouwen 00:31:56
34 Jantine Langeveld Enkhuizen 285 Vrouwen 00:31:59
35 Annemiek Wiersma Medemblik 173 Vrouwen 00:32:05
36 Emma Beemsterboer De Goorn 397 Vrouwen 00:32:15
37 Johanna Abbekerk Andijk 54 Vrouwen 00:32:23
38 Mirjam Bot Blokker 43 Vrouwen 00:32:32
39 Suzan Neefjes Blomsma Blokker 44 Vrouwen 00:32:32
40 Jennie Mettivier Meijer Hoorn Nh 40 Vrouwen 00:32:34
41 Sandra Breen Wognum 382 Vrouwen 00:33:05
42 Claudia Zomerdijk Wieringerwerf 495 Vrouwen 00:33:05
43 Mirjam van Heusden Wieringerwerf 498 Vrouwen 00:33:19
44 Cornelia Reinstra Medemblik 96 Vrouwen 00:34:05
45 Marion Brakeboer Medemblik 97 Vrouwen 00:34:05
46 Bianca Laan Grootebroek 303 Vrouwen 00:34:14
47 Saskia van Dalen Hoorn Nh 402 Vrouwen 00:34:18
48 Jitty Kroezen Medemblik 436 Vrouwen 00:34:18
49 Wieteke Toepoel Zwaag 256 Vrouwen 00:34:20
50 Willemijn Idema Medemblik 528 Vrouwen 00:34:24
51 Carmel Domburg Bovenkarspel 121 Vrouwen 00:34:40
52 Ellen van der Ploeg 't Zand Nh 520 Vrouwen 00:34:54
53 Theresia Voors Bovenkarspel 4 Vrouwen 00:35:06
54 Martine Buijsman Lutjebroek 338 Vrouwen 00:35:34
55 Nathalie van der Meer Enkhuizen 277 Vrouwen 00:36:04
56 Nelleke Glorie Grootebroek 339 Vrouwen 00:36:20
57 Lilian van Arkel Andijk 58 Vrouwen 00:36:35
58 Bianca petersen Grootebroek 86 Vrouwen 00:36:41
59 Rianne Scheerman Andijk 193 Vrouwen 00:37:03
60 Linda Haring-Out Bovenkarspel 195 Vrouwen 00:37:03
61 Wil Heemskerk Anna Paulowna 524 Vrouwen 00:37:22
62 Sabine Timmer Middenmeer 363 Vrouwen 00:37:34
63 Nancy Carels-Koorn Amsterdam 531 Vrouwen 00:39:00
64 Anita Wagemaker Enkhuizen 284 Vrouwen 00:40:37
65 Brenda Opzitter Medemblik 41 Vrouwen 00:40:38
66 Janine van Emden Bovenkarspel 118 Vrouwen 00:41:13
67 Noor van Nugteren Schagen 36 Vrouwen 00:47:30
10 kilometer, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Dyan Hendriks Enkhuizen 287 Mannen tot 40 00:37:47
2 Remmert Dekker Haarlem 323 Mannen tot 40 00:39:03
3 Marco Bot Bovenkarspel 69 Mannen tot 40 00:40:12
4 Bart de Haas Bovenkarspel 187 Mannen tot 40 00:41:36
5 Rens Nooter Enkhuizen 489 Mannen tot 40 00:41:42
6 Gertjan Klumpenhouwer Enkhuizen 509 Mannen 40 plus 00:41:54
7 David Pennekamp De Goorn 519 Mannen tot 40 00:43:03
8 Niels Bultink Rotterdam 38 Mannen tot 40 00:43:08
9 Hans Klopper Opperdoes 396 Mannen 40 plus 00:43:43
10 Jargo Grooteman Wervershoof 557 Mannen 40 plus 00:43:48
11 Menno van Ewijk Enkhuizen 536 Mannen tot 40 00:43:51
12 Frank Visser Grootebroek 364 Mannen 40 plus 00:43:52
13 Dennis Kuin Alkmaar 529 Mannen 40 plus 00:44:17
14 Hans Veldhorst Hoorn Nh 484 Mannen 40 plus 00:44:27
15 Mark Boots Enkhuizen 286 Mannen tot 40 00:44:33
16 Arno Buiten Den Oever 218 Mannen tot 40 00:44:38
17 Maurice Groot Bovenkarspel 491 Mannen tot 40 00:46:14
18 Edward Kerckhaert Zwaag 257 Mannen 40 plus 00:46:17
19 Martin Barros Enkhuizen 425 Mannen tot 40 00:46:22
20 Wouter Meijerink Grootebroek 447 Mannen tot 40 00:46:28
21 Ronald Etten Wieringerwerf 134 Mannen 40 plus 00:46:35
22 Richard Maijers Hoorn Nh 510 Mannen tot 40 00:46:49
23 Frank van der Meulen Hoorn Nh 511 Mannen 40 plus 00:46:53
24 Coos Schouten Zwaag 269 Mannen 40 plus 00:46:54
25 Paul de Boorder Zwaag 415 Mannen tot 40 00:47:02
26 Frank Boon Venhuizen 554 Mannen 40 plus 00:47:04
27 Rick Groenewoud Zwaag 258 Mannen tot 40 00:47:28
28 Erwin Groot Zwaag 267 Mannen tot 40 00:47:39
29 Erik van der Schee Schoorl 497 Mannen 40 plus 00:48:01
30 Menno de Wit Zwaag 176 Mannen tot 40 00:48:02
31 Jacco Beers Zwaag 253 Mannen 40 plus 00:48:14
32 Robin Gravestijn IJsselstein Ut 547 Mannen 40 plus 00:48:22
33 Robin Velthuis Medemblik 567 Mannen tot 40 00:48:32
34 Ronald Deen Wervershoof 477 Mannen 40 plus 00:48:34
35 Hans van Drunen Medemblik 103 Mannen 40 plus 00:48:46
36 Kasper Blommestijn Zwaag 322 Mannen tot 40 00:48:49
37 Pascal den Hartog Zwaag 259 Mannen 40 plus 00:49:01
38 Kees Hauwert Wervershoof 516 Mannen 40 plus 00:49:05
39 Dennis Poot Hoogkarspel 164 Mannen tot 40 00:49:06
40 Wim Zwaan Medemblik 476 Mannen 40 plus 00:49:18
41 Caro Degeling Enkhuizen 279 Mannen 40 plus 00:50:06
42 Andries Domburg Enkhuizen 104 Mannen 40 plus 00:50:19
43 Gerrit Jan van der Leek Andijk 586 Mannen 40 plus 00:50:39
44 Rindert Dudink Medemblik 153 Mannen tot 40 00:50:56
45 Enteny Klarenbeek De Goorn 160 Mannen 40 plus 00:51:00
46 Rob Vriend Zwaag 266 Mannen tot 40 00:51:05
47 Hans Kelling Hoogkarspel 515 Mannen tot 40 00:51:19
48 Niels Duijvis Zwaag 414 Mannen tot 40 00:51:22
49 Rob de Groot Alkmaar 530 Mannen 40 plus 00:51:32
50 Martijn Ooijevaar Zwaag 198 Mannen tot 40 00:51:43
51 Serge ter Hall Koog aan de Zaan 413 Mannen 40 plus 00:51:56
52 Ramon Klanke Bovenkarspel 151 Mannen tot 40 00:52:01
53 Rene Thijssen Kwadijk 549 Mannen 40 plus 00:52:14
54 Klaas Snaas Hoorn Nh 483 Mannen tot 40 00:52:50
55 Jan Bakker Wervershoof 240 Mannen 40 plus 00:53:03
56 RuuRd Boomstra Den Helder 80 Mannen 40 plus 00:53:13
57 Michael Deen Twisk 368 Mannen 40 plus 00:53:42
58 Hil Pronk Warmenhuizen 440 Mannen tot 40 00:53:57
59 Ruben van Schaik Zwaag 263 Mannen 40 plus 00:54:10
60 Bart Blommestijn Enkhuizen 278 Mannen tot 40 00:54:30
61 Carlo Bot Andijk 572 Mannen 40 plus 00:54:33
62 Johan van Slot Grootebroek 141 Mannen 40 plus 00:55:02
63 Thaam Wijnker Westwoud 226 Mannen 40 plus 00:55:29
64 Peter Boekweit Westwoud 227 Mannen 40 plus 00:55:29
65 Dirk van Meegedenburg Westwoud 229 Mannen 40 plus 00:55:29
66 Arnold blom Warmenhuizen 361 Mannen 40 plus 00:55:51
67 Michael Scherpenzeel Grootebroek 419 Mannen 40 plus 00:55:51
68 Arjen Oosterman Bussum 142 Mannen 40 plus 00:56:00
69 Jef Brusche Zwaag 199 Mannen tot 40 00:56:09
70 Damian Marcin Skiba Andijk 442 Mannen tot 40 00:56:38
71 Edwin Bonnema Bovenkarspel 573 Mannen 40 plus 00:57:01
72 Jonas Verdonschot Wervershoof 147 Mannen tot 40 00:57:12
73 Jan Boos Bovenkarspel 191 Mannen 40 plus 00:57:12
74 Tijmen Welling Zwaag 457 Mannen tot 40 00:57:14
75 Gertjan Mazee Hoogkarspel 350 Mannen 40 plus 00:57:22
76 Wim Sol Slootdorp 237 Mannen tot 40 00:57:24
77 Niek Barten Wieringerwerf 239 Mannen tot 40 00:57:24
78 Jan Pronk Schagen 384 Mannen 40 plus 00:57:38
79 Ronald Bruyninx Middenmeer 386 Mannen 40 plus 00:57:38
80 Kevin Weel Onderdijk 602 Mannen tot 40 00:57:43
81 Peter Weel Zwaag 264 Mannen 40 plus 00:57:43
82 Robert-Jan Kristel Fijnaart 74 Mannen tot 40 00:57:52
83 Ronald Kristel Wervershoof 502 Mannen 40 plus 00:57:52
84 Joost Kastelein Enkhuizen 283 Mannen tot 40 00:58:25
85 Ruud Groen Enkhuizen 381 Mannen 40 plus 00:58:40
86 Jan Meester Zwaag 371 Mannen 40 plus 00:58:41
87 Charles Rijkmans Enkhuizen 95 Mannen 40 plus 00:58:45
88 Ad Steltenpool Wognum 88 Mannen 40 plus 00:58:47
89 Ron Besamusca Montfoort 604 Mannen 40 plus 00:58:57
90 Coen van der Kolk Hoorn Nh 47 Mannen tot 40 00:58:57
91 Hielke Karsten Wervershoof 575 Mannen tot 40 00:59:11
92 Evert Smit Zwaag 265 Mannen tot 40 00:59:12
93 Willem Vlam Almere 405 Mannen 40 plus 00:59:12
94 Marc Nijman Grootebroek 428 Mannen tot 40 00:59:14
95 Frank Gijzen Hoogkarspel 365 Mannen 40 plus 00:59:21
96 Wouter Lettinga Slootdorp 238 Mannen tot 40 00:59:34
97 Michiel ten Hacken Amsterdam 148 Mannen 40 plus 00:59:37
98 Ger Verhoeven Schagen 383 Mannen 40 plus 00:59:53
99 Jose Martinez Carcamo Enkhuizen 295 Mannen tot 40 01:00:04
100 Peter hoffer Venhuizen 373 Mannen tot 40 01:00:09
101 Otto wijma Muiden 526 Mannen 40 plus 01:00:15
102 Bart Balder Oudkarspel 393 Mannen tot 40 01:00:51
103 Rick Bruijn Hoorn Nh 570 Mannen 40 plus 01:01:24
104 Jeroen Jacobs Hoorn Nh 588 Mannen 40 plus 01:01:34
105 Gerard Kruiver Westwoud 228 Mannen 40 plus 01:01:45
106 Stan Haakman Medemblik 156 Mannen tot 40 01:01:49
107 Eduwalt Berghuis Medemblik 204 Mannen 40 plus 01:02:19
108 Gerrit Besseling Hoogkarspel 56 Mannen 40 plus 01:03:14
109 Bas van Hoewijk Enkhuizen 288 Mannen tot 40 01:03:15
110 Ruud horn Almere 30 Mannen 40 plus 01:05:07
111 Arie Wijbenga Enkhuizen 112 Mannen 40 plus 01:05:50
112 Peter Out Heemskerk 533 Mannen 40 plus 01:06:10
113 Rob Knol Wervershoof 61 Mannen 40 plus 01:06:12
114 Simon Peerdeman Enkhuizen 463 Mannen 40 plus 01:08:52
115 Marco Ruiter Zwaag 262 Mannen 40 plus 01:10:36
116 Jaap Brouwer Hoorn Nh 108 Mannen 40 plus 01:11:33
117 Ferdinand de Wildt Hoogwoud 601 Mannen 40 plus 01:12:10
118 Kees Barleeus De Weere 250 Mannen 40 plus 01:12:43
10 kilometer, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Lisanne Langerijs Schoninghsdorf 578 Vrouwen tot 40 00:40:49
2 Maaike Vriend Hoorn Nh 546 Vrouwen tot 40 00:46:43
3 Lia Evers Zwaag 320 Vrouwen tot 40 00:47:53
4 Rita Quist-Kuip Westwoud 561 Vrouwen 40 plus 00:48:44
5 Luiza Mielena Wubben 's-Gravenhage 24 Vrouwen 40 plus 00:48:59
6 Marleen Domburg Wageningen 109 Vrouwen tot 40 00:50:00
7 Joke van Bruggen Wieringerwaard 494 Vrouwen 40 plus 00:51:08
8 Karin Wilterdink Enkhuizen 162 Vrouwen tot 40 00:52:24
9 Claske Vos Amsterdam 337 Vrouwen tot 40 00:52:38
10 Fenna Kaagman Enkhuizen 296 Vrouwen tot 40 00:53:13
11 Renske Bas Julianadorp 321 Vrouwen tot 40 00:53:26
12 Ayako Groot Zwaag 236 Vrouwen 40 plus 00:53:29
13 Karin Voogt Berkhout 485 Vrouwen 40 plus 00:53:29
14 Lisette Mol Enkhuizen 290 Vrouwen tot 40 00:54:19
15 Shanien de Wit Grootebroek 592 Vrouwen tot 40 00:54:57
16 Ea De Weerd Obdam 587 Vrouwen tot 40 00:55:02
17 Chloe Prehn-Arnold Enkhuizen 271 Vrouwen tot 40 00:55:06
18 Wendy Roeland Purmerend 329 Vrouwen 40 plus 00:55:06
19 Nienke Sikkens - Kaagman Bovenkarspel 398 Vrouwen tot 40 00:55:27
20 Dorien van Diepen Wervershoof 458 Vrouwen tot 40 00:55:27
21 Carla Zwart Wervershoof 197 Vrouwen 40 plus 00:55:35
22 Paula Mazee Hoogkarspel 349 Vrouwen 40 plus 00:55:37
23 Lisa Karels Twisk 209 Vrouwen tot 40 00:55:48
24 Yvonne Scherpenzeel Grootebroek 418 Vrouwen 40 plus 00:56:21
25 Judith Jansen Enkhuizen 291 Vrouwen tot 40 00:56:27
26 Suzanne Wester Spanbroek 551 Vrouwen tot 40 00:57:04
27 Ria van Gelderen Bovenkarspel 167 Vrouwen 40 plus 00:57:31
28 Gina Brusche Hoorn Nh 181 Vrouwen tot 40 00:57:35
29 Jeannette Smit Den Helder 246 Vrouwen 40 plus 00:57:36
30 Charlotte Rood Almere 23 Vrouwen 40 plus 00:57:54
31 Christa Nijholt Hoogwoud 545 Vrouwen 40 plus 00:58:14
32 Patty Timmerman Medemblik 11 Vrouwen tot 40 00:58:25
33 Astrid koopman Wervershoof 448 Vrouwen 40 plus 00:58:59
34 Esther de Vries Venhuizen 416 Vrouwen tot 40 00:59:22
35 Amber Broer Amstelveen 307 Vrouwen tot 40 00:59:44
36 Simone Bakker Enkhuizen 289 Vrouwen 40 plus 00:59:47
37 Henni Smit Venhuizen 374 Vrouwen tot 40 01:00:09
38 Marleen Bruin- Bakker Zwaag 261 Vrouwen tot 40 01:00:10
39 Anne-marie Zwaan Wieringerwerf 62 Vrouwen tot 40 01:00:12
40 Mandy Wiltjer Enkhuizen 14 Vrouwen tot 40 01:00:19
41 Trea Bakker Opperdoes 143 Vrouwen 40 plus 01:00:24
42 Michelle Franssen Julianadorp 392 Vrouwen tot 40 01:01:03
43 Anne-Marije Zwerver Rotterdam 26 Vrouwen tot 40 01:01:20
44 Julia Cramer Voorschoten 93 Vrouwen tot 40 01:01:20
45 Francis Besseling Bovenkarspel 571 Vrouwen 40 plus 01:01:28
46 Monique Blom 't Veld 387 Vrouwen 40 plus 01:01:40
47 Running Betty Venhuizen 225 Vrouwen tot 40 01:01:52
48 Ellis de Wit Hoogkarspel 12 Vrouwen tot 40 01:01:59
49 Lonneke Licher Enkhuizen 161 Vrouwen 40 plus 01:02:14
50 Ella Nijman Andijk 430 Vrouwen tot 40 01:02:17
51 Corinne Klopper Medemblik 203 Vrouwen tot 40 01:02:19
52 Maja Schaap Purmerend 550 Vrouwen 40 plus 01:02:47
53 Olga de Vries Hoorn Nh 150 Vrouwen 40 plus 01:03:00
54 Leoni Dijkman Enkhuizen 115 Vrouwen 40 plus 01:04:01
55 Sabine van de Wiel Enkhuizen 424 Vrouwen 40 plus 01:04:04
56 Leonie Nijman Grootebroek 429 Vrouwen tot 40 01:04:08
57 Lianne van Popering Enkhuizen 299 Vrouwen tot 40 01:04:21
58 Corry Vertelman Enkhuizen 105 Vrouwen tot 40 01:04:55
59 Manette Dijkman Andijk 114 Vrouwen 40 plus 01:05:15
60 Annelies Ettema Hoorn Nh 25 Vrouwen 40 plus 01:05:44
61 Vroon Boos-Jonker Bovenkarspel 190 Vrouwen 40 plus 01:05:46
62 Hilda Laan Enkhuizen 465 Vrouwen tot 40 01:05:50
63 Ryanne Sandstra Enkhuizen 82 Vrouwen 40 plus 01:06:05
64 Brenda Hoffer Hoogkarspel 351 Vrouwen tot 40 01:06:30
65 Karin de Wit Hoogkarspel 352 Vrouwen 40 plus 01:06:30
66 Jolanda Levendig Den Hoorn Texel 50 Vrouwen 40 plus 01:06:40
67 Anja Koppes Grootebroek 517 Vrouwen 40 plus 01:07:20
68 Beau van Slot Bovenkarspel 163 Vrouwen tot 40 01:09:02
69 Marijke Wijbenga Enkhuizen 113 Vrouwen 40 plus 01:09:42
70 Carin van Bockxmeer Blokker 102 Vrouwen 40 plus 01:09:59
71 Anja Sterk Enkhuizen 48 Vrouwen tot 40 01:11:29
72 Saskia Bon Hoogkarspel 247 Vrouwen tot 40 01:12:43
73 Lonneke Bruyninx Middenmeer 385 Vrouwen tot 40 01:14:07
74 Danièle BUDRY Andijk 89 Vrouwen 40 plus 01:14:22
75 Sandy Kooter Zwaag 260 Vrouwen 40 plus 01:14:33
76 Inge Krijnen Den Hoorn Texel 51 Vrouwen 40 plus 01:14:44
77 Alexandra Hofland Wervershoof 39 Vrouwen 40 plus 01:15:19
21.1 kilometer, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Uwiragiye Ambroise Enkhuizen 297 Mannen tot 40 01:10:55
2 Rob Keuning Hoorn Nh 540 Mannen tot 40 01:23:14
3 Tobias Pennekamp Alkmaar 518 Mannen tot 40 01:24:02
4 Joris de Boer Winkel 180 Mannen tot 40 01:24:55
5 Arjan Coens Enkhuizen 334 Mannen tot 40 01:25:09
6 Ruud Verbrugge Medemblik 32 Mannen tot 40 01:26:15
7 Lennart van Galen Enkhuizen 282 Mannen tot 40 01:27:54
8 Chris Koedooder Haarlem 522 Mannen tot 40 01:28:45
9 Moesy Zemichael Delft 111 Mannen tot 40 01:29:24
10 Nico Langedijk Medemblik 92 Mannen tot 40 01:31:05
11 Bert Westhoff Oude Niedorp 378 Mannen 50 plus 01:31:05
12 Niels van der Hoek Winkel 304 Mannen tot 40 01:32:08
13 Alan Simmonds Barsingerhorn 411 Mannen 40 - 50 01:32:33
14 Reinier Wardenaar Zwaag 420 Mannen tot 40 01:33:10
15 Okko de Haas Grootebroek 472 Mannen 40 - 50 01:33:21
16 Arjen Schaper Hoogkarspel 133 Mannen tot 40 01:34:07
17 Pascal Sijm Hoorn Nh 123 Mannen tot 40 01:35:03
18 Dennis kreetz Oostzaan 471 Mannen 50 plus 01:36:05
19 Nick Broerse Assendelft 579 Mannen tot 40 01:36:43
20 Wouter Visser Enkhuizen 274 Mannen tot 40 01:36:54
21 Danny Hajos Den Helder 535 Mannen 50 plus 01:37:00
22 Wessel Oosterman Amsterdam 370 Mannen tot 40 01:38:01
23 Stefan van weerden Zaandam 217 Mannen tot 40 01:38:12
24 Bart Brouwer Opperdoes 52 Mannen 40 - 50 01:38:49
25 Bart Vossen Wieringerwerf 318 Mannen 40 - 50 01:39:21
26 Dennis Van der Meij Sijbekarspel 185 Mannen tot 40 01:39:56
27 Hans Hoogervorst Wervershoof 341 Mannen 50 plus 01:40:22
28 Sander Spil Bovenkarspel 94 Mannen 40 - 50 01:40:24
29 Ruud Breed Wognum 376 Mannen 50 plus 01:40:26
30 Allard Pliester Sint Maarten 375 Mannen 50 plus 01:40:32
31 Bob Jak Heerhugowaard 354 Mannen tot 40 01:40:38
32 Leo Boonen Zaandijk 532 Mannen tot 40 01:40:43
33 Raymond Karstens Blokker 100 Mannen 40 - 50 01:41:46
34 Ritsert van Draanen Andijk 367 Mannen 50 plus 01:42:10
35 Ruud Besseling Hoogkarspel 99 Mannen tot 40 01:42:43
36 Ronald Grooteman Wervershoof 394 Mannen 40 - 50 01:42:43
37 Jan Eggo Hommes Emmeloord 116 Mannen 40 - 50 01:43:13
38 Bert Besseling Zwaag 244 Mannen 40 - 50 01:43:18
39 Niels Visser Hoogkarspel 201 Mannen 40 - 50 01:43:51
40 Maarten de Wit Amstelveen 342 Mannen 50 plus 01:44:20
41 Frans Dekker Heerhugowaard 129 Mannen 50 plus 01:44:40
42 Peter Nannings Wognum 372 Mannen 50 plus 01:46:18
43 Bart Stavenuiter Andijk 548 Mannen tot 40 01:47:06
44 Eric van Weerden Zaandam 216 Mannen 50 plus 01:47:42
45 Martien Schrama Enkhuizen 196 Mannen tot 40 01:47:43
46 Frank Schuit Hoorn 16 Mannen 50 plus 01:48:07
47 Adam Pyta 591 Mannen 40 - 50 01:48:15
48 Alexander Masata Mannheim 505 Mannen 40 - 50 01:49:01
49 Tom Neij Medemblik 75 Mannen tot 40 01:49:49
50 Rens Meester Medemblik 91 Mannen tot 40 01:49:49
51 Alexander Vlieger Alkmaar 523 Mannen 50 plus 01:51:25
52 Michael van Mullum Medemblik 443 Mannen tot 40 01:52:10
53 Mat Pronk Berkhout 128 Mannen 50 plus 01:52:14
54 Jeroen Bouwman Medemblik 482 Mannen tot 40 01:52:26
55 Edwin Zomerdijk Wieringerwerf 488 Mannen 40 - 50 01:52:30
56 Haaije Bethlehem De Goorn 486 Mannen 50 plus 01:52:50
57 Robert Schalkwijk Midwoud 496 Mannen 40 - 50 01:53:05
58 Sebastiaan Krijnsen Medemblik 29 Mannen 40 - 50 01:53:17
59 Arjan Schouten Wervershoof 426 Mannen tot 40 01:53:23
60 Roy Haines Alkmaar 335 Mannen 40 - 50 01:53:53
61 Simeon Bos Utrecht 346 Mannen tot 40 01:54:12
62 Frank van der Kant Bovenkarspel 251 Mannen 50 plus 01:55:47
63 Johan ScheffJ Bergen Nh 462 Mannen 50 plus 01:56:04
64 Roel Verschoor Den Helder 245 Mannen 50 plus 01:56:17
65 Lars de Jong Enkhuizen 298 Mannen tot 40 01:57:24
66 Martin de Ruiter Schagen 35 Mannen 50 plus 01:57:27
67 Jean-Paul Beira Beverwijk 399 Mannen tot 40 01:58:43
68 Ed Ransijn Westwoud 178 Mannen 40 - 50 01:59:16
69 Sebastiaan Wallert Andijk 27 Mannen 40 - 50 01:59:26
70 Marcel van Schie Purmerend 366 Mannen 50 plus 01:59:34
71 Remco Peerdeman Enkhuizen 464 Mannen tot 40 02:00:27
72 Marco Stet Heerhugowaard 230 Mannen tot 40 02:00:44
73 Raymond Schloss Amstelveen 138 Mannen 50 plus 02:01:12
74 Stephan Ockers Heerhugowaard 581 Mannen 40 - 50 02:01:59
75 Frank Albrecht Gotha 437 Mannen 40 - 50 02:04:36
76 José Beira Assendelft 400 Mannen 50 plus 02:06:04
77 Paul Jong Wervershoof 327 Mannen 50 plus 02:08:30
78 Rene Broerse Enkhuizen 79 Mannen 50 plus 02:08:47
79 Joop Rikkelman Hoorn Nh 49 Mannen 50 plus 02:10:09
80 Marcel Deen Wervershoof 603 Mannen 40 - 50 02:12:41
81 Cor van vaneveld Lisse 330 Mannen tot 40 02:16:23
82 André Stoffer Wormerveer 208 Mannen 50 plus 02:17:04
21.1 kilometer, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Mieke Bakker Hem 481 Vrouwen tot 40 01:43:50
2 Renate zomerdijk Zaandam 132 Vrouwen tot 40 01:44:35
3 Judith Zeinstra Enkhuizen 276 Vrouwen 40 - 50 01:47:20
4 Helma Jonker Hoogkarspel 391 Vrouwen tot 40 01:48:54
5 Marjolijn Spoorenberg Castricum 155 Vrouwen tot 40 01:50:05
6 Marloes Korver-Waardijk Tolbert 395 Vrouwen tot 40 01:50:33
7 Irene Deen Bovenkarspel 34 Vrouwen tot 40 01:51:08
8 Francien kruiswijk Hoorn Nh 202 Vrouwen tot 40 01:52:40
9 Liesbeth Baas Westwoud 499 Vrouwen tot 40 01:53:20
10 Eline Lute-Kuin Zuid-Scharwoude 534 Vrouwen 40 - 50 01:53:26
11 Jolanda Rozier Hoogkarspel 144 Vrouwen 40 - 50 01:53:42
12 Hester zomerdijk Castricum 119 Vrouwen tot 40 01:54:17
13 Ingrid van Weerden Zaandam 212 Vrouwen 50 plus 01:55:04
14 Kim Walburg Hoorn Nh 117 Vrouwen tot 40 01:57:59
15 Jacintha van der Meulen Anna Paulowna 308 Vrouwen tot 40 01:58:32
16 Eveline Gelderman Amsterdam 106 Vrouwen tot 40 02:00:15
17 Joke Schoutsen Medemblik 306 Vrouwen 50 plus 02:02:22
18 Tonny Houtenbos 590 Vrouwen 50 plus 02:06:08
19 Gerry Broerse Enkhuizen 78 Vrouwen 50 plus 02:08:45
20 Els Pastoor Lelystad 154 Vrouwen 50 plus 02:09:12
21 Marjolein de Vries Nibbixwoud 131 Vrouwen 40 - 50 02:09:17
22 Meta Bakker Schagen 582 Vrouwen 40 - 50 02:09:17
23 Henny Deen-Veenstra Andijk 126 Vrouwen 50 plus 02:10:22
24 Karina van der Vliet Twisk 136 Vrouwen 50 plus 02:10:22
25 Monique Helderman Middenmeer 479 Vrouwen 40 - 50 02:10:22
26 Petra Rempt Twisk 15 Vrouwen 40 - 50 02:12:00
27 Marijke Rittel Wervershoof 566 Vrouwen tot 40 02:12:40
28 Ria visser Medemblik 2 Vrouwen 50 plus 02:17:15
29 Corine Tiben Medemblik 125 Vrouwen 50 plus 02:19:29
30 Elsbeth Lakeman Wervershoof 140 Vrouwen tot 40 02:22:48
31 Jacqueline Louwe-Zijlstra Koog aan de Zaan 90 Vrouwen 50 plus 02:28:49
1 kilometer, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 kilometer, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
2 kilometer, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
2 kilometer, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd