Uitslagen globaal Uilenstede VU Polderloop



Uitslag per categorie | Uitslag per team
5 km, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Menno Munster Alkmaar 110 Man 00:16:16
2 Levi Engels Diemen 115 Man 00:16:21
3 Patrick van Buuren Amsterdam 20 Man 00:16:26
4 Joep Harmsen Amsterdam 34 Man 00:16:34
5 Patrick de Man Amstelveen 324 Man 00:17:31
6 Djurre den Heeten Amsterdam 133 Man 00:17:33
7 Jurian Glas Amsterdam 423 Man 00:17:36
8 Boudewijn Sliepen Amsterdam 124 Man 00:17:52
9 Matthijs Horlings Alphen aan den Rijn 43 Man 00:18:07
10 Sebastian Cornelje Amstelveen 113 Man 00:18:15
11 Mick van der Velden Amsterdam 117 Man 00:18:16
12 Oskar Wahlen De Kwakel 150 Man 00:18:16
13 Kristin Valk Amstelveen 121 Man 00:18:31
14 Rick Hendriks Amstelveen 135 Man 00:18:32
15 Stefan van de Pol Amsterdam 73 Man 00:18:57
16 Kevin Ruigrok 's-Gravenhage 149 Man 00:19:01
17 Paul van Veen Amsterdam 91 Man 00:19:09
18 Yassin Jarmouni Amsterdam 44 Man 00:19:41
19 Sander Bakker Amsterdam 5 Man 00:19:50
20 Paul Zijlmans Amsterdam 108 Man 00:20:00
21 Jelmer Bus Amstelveen 19 Man 00:20:24
22 Michael de Lie Amsterdam 126 Man 00:20:29
23 Oscar Smit Amsterdam 132 Man 00:20:33
24 Sander Schoonhagen Amstelveen 80 Man 00:20:39
25 Edwin Hoogenboom Nieuwkoop 39 Man 00:20:43
26 Marcus Turner Diemen 136 Man 00:20:48
27 Maarten Herrebrugh Amsterdam 35 Man 00:20:58
28 Abel Bronkhorst Amsterdam 17 Man 00:21:02
29 Dick van Rijn Amsterdam 134 Man 00:21:05
30 Rinse Vreugdenhil Amsterdam 99 Man 00:21:06
31 Adam van Holten Amsterdam 37 Man 00:21:07
32 Henk van Schuppen Amsterdam 119 Man 00:21:08
33 Toon Ligtetnberg Amstelveen 140 Man 00:21:09
34 Guillaume Robert Amstelveen 118 Man 00:21:13
35 Rens Buisman Amsterdam Zuidoost 269 Man 00:21:28
36 Bas Hoondert Amsterdam 40 Man 00:21:30
37 Niels Cool Landsmeer 139 Man 00:21:33
38 Rico Kroon Amstelveen 156 Man 00:21:34
39 Wiebe Timmers Amstelveen 90 Man 00:21:35
40 Louk Hoffarans Amstelveen 159 Man 00:21:40
41 Jonathan Ogilvie Amsterdam 67 Man 00:22:01
42 Maurice van Leeuwen Almere 138 Man 00:22:26
43 Franc van Erck Amstelveen 27 Man 00:22:29
44 Martin van de Beek Amstelveen 148 Man 00:22:30
45 Ton Dhijn Amstelveen 131 Man 00:23:44
46 Peter Kroon Amsterdam 54 Man 00:24:40
47 Geert Buijtenweg Amstelveen 155 Man 00:25:06
48 Simon Vreugdenhil Amsterdam 129 Man 00:25:17
49 Ronald van der Meer Amstelveen 63 Man 00:25:30
50 Marcel Geurtsen Amsterdam 384 Man 00:25:31
51 Hein de Hoog Muiden 38 Man 00:25:46
52 Joris Smeets Amsterdam 83 Man 00:25:50
53 Jari Kerkhof Amstelveen 49 Man 00:25:55
54 Jamie Beagan Amstelveen 7 Man 00:25:55
55 Jasper Wijmans Nieuwegein 102 Man 00:25:58
56 Ilan Joosten Amstelveen 46 Man 00:26:10
57 Erik de Vos Amsterdam 137 Man 00:26:53
58 Robert van Vliet Amstelveen 97 Man 00:26:57
59 Eric Mathijssen Amsterdam 61 Man 00:27:10
60 Tykoro Mathijssen Amsterdam 62 Man 00:27:11
61 Stefan Tan Amstelveen 151 Man 00:27:20
62 Pim Puper Amstelveen 75 Man 00:27:24
63 Rory Pool Haarlem 153 Man 00:27:30
64 Peter van der Berg Amsterdam 154 Man 00:28:02
65 MadMax van der Grinten Amstelveen 282 Man 00:28:08
66 Puppy van der Grinten Maastricht 284 Man 00:28:08
67 Jan Kuijk Amsterdam 55 Man 00:28:16
68 Frans kraan Amstelveen 313 Man 00:28:28
69 Matthijs van Schaick Amstelveen 145 Man 00:29:48
70 Anne deJong Amsterdam 160 Man 00:29:53
71 Tijn Antonisse Amsterdam 4 Man 00:30:38
72 Alex van Oostrom Amsterdam 68 Man 00:31:26
73 Jeffrey Hamer Uithoorn 114 Man 00:32:14
74 Emiel Lieto Amsterdam 58 Man 00:36:37
75 Johan Kwa Amstelveen 56 Man 00:38:52
76 Simon Provoost Amsterdam 74 Man 00:41:30
77 Felix Bolinski Amsterdam 13 Man 00:41:30
5 km, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Julia James Diemen 128 Vrouw 00:19:00
2 Rosa Vermeulen Duivendrecht 93 Vrouw 00:19:07
3 Maartje ter Wogt Amsterdam 120 Vrouw 00:19:23
4 Iris Brandenburg Amsterdam 15 Vrouw 00:19:28
5 Carla Kalkhoven Amsterdam 48 Vrouw 00:20:38
6 Judith FRederiks Amsterdam 158 Vrouw 00:21:29
7 Laura Vetter Amsterdam 96 Vrouw 00:21:34
8 Anna Goosens Amsterdam 116 Vrouw 00:22:04
9 Aleksandra Pekosak Amsterdam 71 Vrouw 00:22:24
10 Bianca Schoonoord Noordwijk Zh 81 Vrouw 00:22:46
11 Tyche Hampel Amstelveen 33 Vrouw 00:23:10
12 Lisette Schmidt Amsterdam 79 Vrouw 00:23:13
13 Lucca Vledder Amstelveen 127 Vrouw 00:23:15
14 Frederique Schreuder Amsterdam 82 Vrouw 00:23:29
15 Dymphy de Jong Amsterdam 45 Vrouw 00:24:24
16 Eline Vermue Amsterdam 94 Vrouw 00:24:25
17 Emma van Wettum Amsterdam 100 Vrouw 00:24:35
18 Laura Janseen Amsteredam 413 Vrouw 00:24:56
19 Ingeborg Kers Amstelveen 50 Vrouw 00:24:59
20 Jara van Bergem Amstelveen 8 Vrouw 00:25:00
21 Linn de Boer Amstelveen 11 Vrouw 00:25:00
22 Mijntje Minkema Amsterdam 64 Vrouw 00:25:05
23 Nathalie Bijleveld Amstelveen 109 Vrouw 00:25:11
24 Maud Bruggeling Amsterdam 146 Vrouw 00:25:12
25 Yolanda Korn Amsterdam 141 Vrouw 00:25:13
26 Lore van de Venne Amsterdam 147 Vrouw 00:25:15
27 Wieke Buisman Amsterdam 270 Vrouw 00:25:38
28 Britte de Kock Amstelveen 53 Vrouw 00:26:06
29 Anne Dijkstra Amsterdam 25 Vrouw 00:26:08
30 Lisa van Gaalen Amstelveen 29 Vrouw 00:26:09
31 Manja Vos Amstelveen 98 Vrouw 00:26:15
32 Everdien Horlings Alphen aan den Rijn 42 Vrouw 00:26:19
33 Amandine Gasperini Amsterdam 30 Vrouw 00:26:31
34 Roza Compas Amstelveen 22 Vrouw 00:26:41
35 Adela van Schaick Amstelveen 144 Vrouw 00:26:42
36 Wendy Stammis Middenbeemster 87 Vrouw 00:27:09
37 Mariette Brethouwer Amsterdam 16 Vrouw 00:27:12
38 Jasmijn Antonisse Amsterdam 3 Vrouw 00:27:22
39 Sofie v/d Hijden Haarlem 152 Vrouw 00:27:30
40 Esther van Linge Roden 59 Vrouw 00:27:34
41 Lisa Doorn Hengelo 130 Vrouw 00:27:49
42 Susan PETERS Amstelveen 72 Vrouw 00:27:57
43 Saskia Hoogervorst Haarlem 157 Vrouw 00:28:02
44 Shirley Coelho Amstelveen 111 Vrouw 00:28:06
45 Anne Graumans Biddinghuizen 32 Vrouw 00:28:09
46 Laura Chaudron Driehuizen 21 Vrouw 00:28:11
47 Zoë Peeze Binkhorst Amsterdam 9 Vrouw 00:28:28
48 Laura van Gessel Amstelveen 31 Vrouw 00:29:01
49 Jette van der Hoorn Amstelveen 41 Vrouw 00:29:01
50 Marlous van Klink Amstelveen 52 Vrouw 00:29:01
51 Yvonne Stobbe-Dorregeest Almere 89 Vrouw 00:29:11
52 Marija Bosnic Amsterdam 14 Vrouw 00:29:30
53 Fanny Lie A Njoek Amstelveen 112 Vrouw 00:29:31
54 Natasja Dommisse Amsterdam 26 Vrouw 00:29:57
55 Demi Peek Amsterdam 70 Vrouw 00:29:58
56 Dorothe Palm Amstelveen 69 Vrouw 00:31:24
57 Karin Dijkman Amstelveen 24 Vrouw 00:31:27
58 Noa Zandwijken Amstelveen 106 Vrouw 00:31:56
59 Harma Staal Amsterdam 86 Vrouw 00:32:07
60 Carin van der Wal Amsterdam 123 Vrouw 00:32:19
61 Charley Verhagen Amsterdam 143 Vrouw 00:32:30
62 Marianne van Wensen Muiden 125 Vrouw 00:32:35
63 Renske Sterrenburg Amsterdam 88 Vrouw 00:33:04
64 Maike Rijkaard Amsterdam 76 Vrouw 00:34:02
65 Cilla Verbeek Amstelveen 92 Vrouw 00:34:18
66 Marlies Falk Amsterdam 28 Vrouw 00:34:37
67 Eline Smit Zandvoort 84 Vrouw 00:34:37
68 Bodien Schilder Amsterdam 142 Vrouw 00:34:46
69 Talitha Soierings Amstelveen 85 Vrouw 00:35:22
70 Lianne Kief Amstelveen 122 Vrouw 00:37:43
71 Rowen de Roos Hoofddorp 78 Vrouw 00:38:35
72 Dilfa Juniar Amsterdam 47 Vrouw 00:41:29
73 Geke Romijn Raamsdonksveer 77 Vrouw 00:41:29
10 km, Man
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Othman Ettahiri Amsterdam 380 Man 00:32:40
2 Sven van Munster Enschede 388 Man 00:35:57
3 Anton Snellen Amstelveen 346 Man 00:36:40
4 Ramon Holtus Amsterdam 396 Man 00:36:55
5 Maarten Vermeij Badhoevedorp 367 Man 00:37:02
6 Gijs Romer Amsterdam 337 Man 00:37:21
7 Mohammed Zemouri Almere 377 Man 00:37:29
8 Gerton Rongen Amsterdam 338 Man 00:37:59
9 Wilfred den Breejen Amsterdam 265 Man 00:38:15
10 Niek van Veen Amsterdam 362 Man 00:38:25
11 Stef van Toor Amsterdam 400 Man 00:38:39
12 Peter Perdok Amersfoort 407 Man 00:38:40
13 Theo Woldberg Amsterdam 398 Man 00:38:41
14 Rik van Leeuwen Amsterdam 389 Man 00:38:51
15 Anne Jorritsma Amsterdam 306 Man 00:38:56
16 Rinus van der Schoof Amsterdam 341 Man 00:39:24
17 Roger Prudon Amstelveen 334 Man 00:39:27
18 Hans Lieshout Heemskerk 318 Man 00:40:25
19 Joram Hoekman Enschede 296 Man 00:40:35
20 Casper Hopman Amstelveen 297 Man 00:40:42
21 Roy Hamers Amersfoort 290 Man 00:40:53
22 Vincent Bonninga IJmuiden 263 Man 00:41:11
23 Alexander Osinga Amsterdam 421 Man 00:41:20
24 Koen Schalkwijk Amsterdam 382 Man 00:41:52
25 Chris Buining Amsterdam 409 Man 00:42:02
26 Frank de Lange Nieuwveen 391 Man 00:42:04
27 Jim Willemse Amsterdam 375 Man 00:42:11
28 Bryan Jansen Amsterdam 302 Man 00:42:11
29 Rob de Vries Castricum 403 Man 00:42:22
30 Dennsi Stinenbosch Amstelveen 394 Man 00:42:34
31 Alessio Sclocco Amsterdam 342 Man 00:43:51
32 Marten de Dycker Amsterdam 402 Man 00:44:12
33 Tom van Vooren Amsterdam 369 Man 00:44:32
34 Robert Tol Amsterdam 360 Man 00:44:39
35 Marco Israel Amsterdam 300 Man 00:45:13
36 Ziga Tratensek Amsterdam 361 Man 00:45:32
37 Thomas Bakker Huizen 399 Man 00:45:41
38 Kamal Shirbaz Weesp 344 Man 00:45:48
39 Rob van Heere Zaandam 385 Man 00:45:52
40 Tatsuya Tanaka Amstelveen 356 Man 00:46:06
41 Nobuyuki Kishigi Amsterdam 309 Man 00:46:10
42 Aart Bastmeijer Amsterdam 256 Man 00:46:40
43 Clement Jager Amstelveen 408 Man 00:46:53
44 Jitske van Huizen Almere 387 Vrouw 00:46:56
45 Hendrik Dathe Amsterdam 274 Man 00:46:59
46 Tin Po Tang Amsterdam 357 Man 00:47:21
47 Emiel Wegman Amstelveen 372 Man 00:47:37
48 Marc Janssen Amsterdam 304 Man 00:47:38
49 Roald Hamer Uithoorn 386 Man 00:48:23
50 Arnoud Korsuize Nieuw-Vennep 412 Man 00:48:25
51 Marco Bekker Amsterdam 258 Man 00:48:31
52 Peter van Wieune Leimuiden 411 Man 00:48:35
53 Arjan Benit Amsterdam 260 Man 00:48:36
54 Robert Boon Amsterdam 264 Man 00:49:03
55 Daan van Voorneburg Amstelveen 370 Man 00:49:07
56 Niels Meijer Utrecht 397 Man 00:49:14
57 Raven Staal Amsterdam 348 Man 00:49:50
58 Hans Helsloot Ouderkerk a/d Amstel 405 Man 00:49:59
59 Jos Mulder Ouderkerk a/d Amstel 404 Man 00:50:04
60 Hamed Arafa Amsterdam 253 Man 00:50:13
61 Jon Trip Ouderkerk a/d Amstel 406 Man 00:51:01
62 Oliver Oenang Zaandam 332 Man 00:51:24
63 Jesper van Rems Amstelveen 335 Man 00:51:52
64 Noah de Jongh Amstelveen 305 Man 00:51:58
65 Lennart Helsloot Amsterdam 292 Man 00:52:25
66 Michiel Verburgh Amsterdam 365 Man 00:52:53
67 Bas Paping Amstelveen 333 Man 00:53:09
68 Sjoerd Barel Amsterdam 255 Man 00:53:34
69 Bram Steenbeeke Amstelveen 350 Man 00:53:44
70 Ashok Jodha Amsterdam 390 Man 00:53:55
71 Terje hexeberg Akersloot 294 Man 00:54:21
72 PeterPan van der grinten Venlo 283 Man 00:54:45
73 Martijn Bins Amsterdam 381 Man 00:55:06
74 Paul Lynch Hoogkarspel 322 Man 00:55:07
75 Cor van Hekken Amsterdam 378 Man 00:55:14
76 Andy Warburton Amsterdam 371 Man 00:55:38
77 Tristan Bogaers Amsterdam Zuidoost 262 Man 00:56:26
78 Rob Broersma Amstelveen 417 Man 00:56:38
79 Jorrit vergeer Amstelveen 366 Man 00:56:40
80 Bernt Danisman Amsterdam 422 Man 00:57:41
81 Bert de Goede Haarlem 280 Man 00:59:09
82 Luc ten Brink Mijdrecht 266 Man 01:01:49
83 Thieu Engels Amsterdam 275 Man 01:02:40
84 DR Martens Amsterdam Zuidoost 325 Man 01:05:42
85 Mohamed Amin Amsterdam 252 Man 01:20:04
10 km, Vrouw
Positie Naam Woonplaats Startnummer Categorie Tijd
1 Eline Lam Amsterdam 316 Vrouw 00:41:51
2 Marieke Koerts Amsterdam 310 Vrouw 00:42:52
3 Ayla Stobbe Almere 353 Vrouw 00:44:30
4 Yoni Geerlings Amsterdam 419 Vrouw 00:45:28
5 Anna van der Lof Amsterdam 320 Vrouw 00:45:58
6 Lisanne Wieringa Amsterdam 373 Vrouw 00:46:09
7 Pascale Bekkering Amsterdam 259 Vrouw 00:47:39
8 Van Der Tessa Lof Amsterdam 321 Vrouw 00:47:51
9 Tessa Entius Heerhugowaard 277 Vrouw 00:47:57
10 Sylvia van't Schip Amsterdam 395 Vrouw 00:49:11
11 Lieke Brugman Amsterdam 268 Vrouw 00:49:15
12 Ellen Van de Stadt Zaandam 349 Vrouw 00:50:02
13 Marijke Stok Amsterdam 392 Vrouw 00:50:05
14 Tessa van Schijndel Amsterdam 416 Vrouw 00:50:14
15 Rosa Bakker Amstelveen 254 Vrouw 00:51:02
16 Lara Catshoek Amsterdam 271 Vrouw 00:51:21
17 Sonja Broersma Amstelveen 267 Vrouw 00:51:38
18 Nina Mamadeus Amsterdam 323 Vrouw 00:51:50
19 Charlotte de Cooman Amsterdam 418 Vrouw 00:52:17
20 Maud Schmidt Amsterdam 340 Vrouw 00:53:12
21 Mandy Entius Heerhugowaard 276 Vrouw 00:54:05
22 Lisanne van Mervennée Amsterdam 326 Vrouw 00:54:06
23 Lotte van Hulst Amstelveen 299 Vrouw 00:54:27
24 Anouk Veenstra Amstelveen 364 Vrouw 00:54:29
25 Denise Noordermeer Muiden 331 Vrouw 00:54:32
26 Arienne Bogaert Muiden 401 Vrouw 00:54:32
27 Bojoura van Riel Amsterdam Zuidoost 336 Vrouw 00:56:04
28 Alida Chen Hoofddorp 272 Vrouw 00:56:05
29 Katja Konstantinovski Amsterdam 383 Vrouw 00:56:35
30 Karin Muller Amsterdam 328 Vrouw 00:57:37
31 Isabelle van Vondelen Twisk 368 Vrouw 00:57:40
32 Emanuele Marques de Haan Amstelveen 288 Vrouw 00:57:55
33 Ilona Heerdt Bussum 291 Vrouw 00:58:49
34 Sophie Timmerman Amstelveen 359 Vrouw 00:58:50
35 Suzan Haenen Noordwijk Zh 289 Vrouw 00:59:11
36 Marjoleine Jansen Amsterdam 303 Vrouw 00:59:12
37 Gerda Jansen Hendriks Amsterdam 293 Vrouw 00:59:27
38 Rebekka Dahl Amsterdam 379 Vrouw 00:59:47
39 Lotte Huisman Amstelveen 420 Vrouw 01:02:14
40 Margaretha Vergeer Abcoude 393 Vrouw 01:02:19
41 Fiona Wolzak Amsterdam 376 Vrouw 01:03:26
42 Rosalie Swenneker Amsterdam 354 Vrouw 01:03:26
43 Bita Sedaghati Amsterdam 343 Vrouw 01:03:39
44 Dorien Groesz Amsterdam 286 Vrouw 01:06:05
45 Lisa Muller Amsterdam Zuidoost 329 Vrouw 01:08:40